Chorwacki Split - Camping Split Stobreč

Chorwacki Split - Camping Split Stobreč

Przemierzając kamperem wybrzeże Chorwacji zatrzymaliśmy się na jeden dzień na Camping Stobrec w Splicie (https://www.campingsplit.com). Nie mieliśmy wcześniejszej rezerwacji, ale nie było żadnego problemu ze znalezieniem miejsca. Mogliśmy wpierw rozejrzeć się po terenie i wybrać sobie co nam odpowiada. Udało się znaleźć idealne miejsce przy samej plaży. Szczególnie spodobało nam się to, że mogliśmy jednocześnie obserwować nasze dzieciaki szalejące na plaży i przygotowywać posiłki, czy pić kawę na leżaczku. Te parcele nad samym morzem wydzielone są palmami i drzewkami oliwkowymi. Wakacje pełną gębą z gorącym słońcem i 29 stopniami C w październiku.

Dodatkowa rada. W budynku gdzie jest spa są bardzo wygodne, wręcz
ekskluzywne łazienki, z których można korzystać. Są o wiele
lepsze niż te kempingowe, no i nie ma prysznica na minuty 🙂

Urzekły nas wyznaczone strefy zabaw dla psów – specjalna plaża i tor przeszkód. Można też wykąpać swojego pupila w profesjonalnej łazience. Na tym kempingu kudłaci przyjaciele są zdecydowanie mile widziani.

Jako, że nasza podróż miała tym razem charakter objazdowy i byliśmy żądni nowych wrażeń i kolejnych atrakcji nie zabawiliśmy dłużej na żadnym kempingu. Jednakże faktem jest, że Chorwacja ma najlepszą bazę kempingową na Półwyspie Bałkańskim. Nie tylko ilość ale i jakość infrastruktury robi wrażenie. Wakacje w kamperze na kempingu nad Adriatykiem na pewno będą udane.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Your comment:

Your name: